logo Cmatic s.r.o.

Inovujeme platební procesy

Představujeme si obchod, kde peníze se již nepředávají z ruky do ruky a platební proces je zcela změněn, aby vyřešil problémy majitelů, provozovatelů, obsluhy obchodů a zákazníků.

Chceme automatizovat pokladní místo: od správy hotovosti až po kompletní samoplatbu. Chceme reagovat na potřeby každého prodejce řadou jednoduchých, kompaktních, spolehlivých, bezpečných a přizpůsobitelných řešení.

Naše hodnoty

Podnikatelský duch:
od podnikatelů k podnikatelům.

Jsme především podnikatelé. Cashmatic systémy fungují, protože jsou v první řadě navrženy tak, aby řešily problémy se správou hotovosti, se kterými se v našem podnikání denně setkáváme, a teprve na druhém místě jsou určeny k prodeji.
Podnikatelské zkušenosti živí našeho podnikatelského ducha. Nenabízíme pouze produkty, nabízíme konkrétní a efektivní řešení, protože jsou osobně prověřena našimi odbornými a podnikatelskými zkušenostmi.

Empatie:
schopnost Vám okamžitě porozumět.

Stejně jako vy, víme, co obnáší podnikání. Jsme si vědomi každodenní praxe a konkrétních potřeb při řízení plateb a peněžních toků. Víme, že existují malé, velké překážky, které jsou součástí vaší rutiny a o kterých si myslíte, že jsou nepřekonatelné. Ale také víme, že existuje způsob, jak své podnikání zjednodušit a zvýšit zisk: zpochybnit tradiční platební procesy a inovovat je. My v Cashmatic jsme tu, abychom vám to připomněli.

Pragmatismus:
od problému k řešení na míru.

Začali jsme s problémem ve správě peněz a plateb a tvrdě jsme pracovali na vývoji, ne jediného řešení, ale celé řady Cashmatic. Mnozí tomu říkají řešení problémů, pro nás je to jednoduše praktický a konkrétní přístup k práci. Z tohoto důvodu se neztrácíme v tlachání, jdeme přímo k věci a soustředíme se na to, abychom Vám nabídli to nejlepší řešení, které je pro Vás to pravé: efektivní a spolehlivé, schopné zjednodušit Vaše každodenní pracovní procesy.

Náš lidský rozměr:
Způsob, jakým pracujeme.

Jsme hrdí na to, že si zachováváme svůj lidský rozměr a necháváme se jím vést při našem podnikání a práci. Naše kulturní rysy pohostinnosti a lidské vřelosti se promítají do vztahu a otevřenosti vůči zákazníkovi.
V práci se také rádi cítíme dobře, protože se můžeme spolehnout na kompetentní lidi, kteří dávají věci do pořádku.

Orientace na zákazníka:
Neustálé naslouchání a péče.

Nenabízíme Vám pouze řešení pro správu vašich prodejních míst. Nabízíme také poradenskou službu, která Vás provede výběrem nejvhodnějšího řešení pro Vaše podnikání i nepřetržitý záruční servis.
Naším cílem je pomoci Vám řídit platební procesy efektivněji. Za tímto účelem nejprve nasloucháme vašim potřebám a poté se o ně postaráme. Rychle reagujeme na Vaše požadavky a vytváříme pro Vás řešení na míru.
Na Cashmatic se můžete při správě peněz vždy spolehnout.

Orientace na trhu:
Neustálý vývoj

Cashmatic je vědomá realita. Evoluce je tvořena kritickou analýzou toho, co jsme a produktů, které nabízíme ve vztahu k vývoji trhu a potřebám našich zákazníků.
Nemáme potřebu se nazývat „vedoucí trhu“, ale máme ambici být “ inovátory trhu.

Orientace na produkt: Naše přidaná hodnota.

Postaráme se o každý aspekt našich platebních systémů: od výzkumu designu strojů až po uživatelsky přívětivá zobrazovací rozhraní.
Funkčnost a estetika jsou pro nás dvě strany téže mince.
Cashmatic se snadno používá a integruje do Vašeho obchodu.
Ale především je ekonomický a efektivní, protože je úměrný vašim skutečným potřebám.

PROHLÉDNOUT NAŠE PRODUKTY

Náš příběh

  • Jsme výrobci, distributoři a prodejci zmrzlinových produktů a cukrářských výrobků. V našich prodejnách jsme řešili neustálé problémy s nedokonalou kontrolou nad hotovostními pohyby z prodejů.

  • Jsme napojeni na četné obchodní partnery – maloobchodníky, jako jsou kavárny, prodejny rychlého občerstvení atd,… v ČR, kteří chtějí mít také přehled o všech hotovostních transakcích. 

  • V Itálii jsme si všimli hotovostních terminálů v cukrárnách, kavárnách, pekárnách, obchodech atd. Velmi nás zaujali a začali jsme pátrat po výrobci. Našli jsme CASHMATIC! Společnost vyráběla stroje pouze na eura a dolary. Jelikož jsme věděli, že produkty Cashmatic mají potenciál a splňují přesně to, co jsme hledali, navázali jsme kontakt a začali jednat o zastoupení pro Českou republiku.

Naše historie

2021

ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTI

- V říjnu – založili jsme společnost CMATIC s.r.o.

- Listopad - jednání v sídle Cashmatic v Itálii přineslo kýžené ovoce – stali jsme se výhradními prodejci pro Českou republiku

- Přeložili jsme veškerý software CASHMATIC a webové stránky do českého jazyka

- V Cashmatic začali kalibrovat čtečky mincí a bankovek pro českou měnu.
2022

PRODEJ PRVNÍCH STROJŮ

- Absolvujeme technické i obchodní školení přímo ve výrobě v Itálii.

- Objednáváme první stroje CASHMATIC SelfPay 460 pro český trh a dodáváme na první pilotní prodejnu. Zároveň testujeme a dolaďujeme kalibraci na českou měnu.

- Strukturujeme obchod, vytváříme síť potencionálních zákazníků, vyrážíme do „terénu“ s Cashmaticem přímo za zákazníky.

Kontaktujte nás

info@cash-matic.cz
CMATIC s.r.o.
Autorizované zastoupení CASHMATIC v ČR
4608601060
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram