Výběr systému Cashmatic pro váš obchod přinese změnu všech platebních procesů ve vašem byznysu tím, že jsou spolehlivější, jednodušší a rychlejší.

Popřemýšlejte o tom: Placení, zejména v hotovosti, je řada automatických gest, které jsou brány jako samozřejmost v každodenním životě. Při směně peněz je zde několik kritických situací, která dopadají na váš byznys. Pozitivní zprávou je, že tyto problémy jsou řešitelné, vskutku mohou být jednoduše odstraněny díky řešení Cashmatic.

Proč zvolit automatický 
hotovostní terminál Cashmatic?

ZABEZPEČENÍ

Garantují vyšší úroveň zabezpečení proti krádežím a padělaným penězům.

HYGIENA

Zvyšují hygienické standardy poskytovaných služeb v obchodě, vyhnutím se kontaktu mezi penězi, zákazníkem a obsluhou.

AUTOMATIZACE

Automatizuje platební procesy, odstraňuje chyby při vracení hotovosti a předchází nedostatku hotovosti.

PROHLÉDNOUT NAŠE PRODUKTY

Nabízíme systémy Cashmatic, které jsou 
vhodné pro jakýkoli typ prodeje.

Prodejci nejsou všichni stejní. Každý z nich má specifické potřeby, které potřebuje uspokojit a problémy, které potřebuje vyřešit.

Od malého obchodu po obchodní řetězce, od automatizovaného řízení hotovostních plateb po kompletní samoplatby: Cashmatic řešení reagují na potřebu segmentace trhu na základě funkčních a výkonnostních kritérií a také nákladů.

Celá řada
řešení pro váš obchod.

Řešení Cashmatic jsou kompaktní a všestranná. Lze je snadno nainstalovat na stávající pulty bez jakékoli renovace.

Jsou navrženy tak, aby zákazníkům a provozovatelům usnadnili používání a urychlily všechny fáze platebních procesů: od vkládání hotovosti po správu hotovosti.

Bílá barva, která charakterizuje celou řadu, symbolizuje myšlenku hygieny a čistoty.

Samostatné sloty pro příjem bankovek a mincí lze snadno najít. Velký displej je vždy viditelný a pomůže zákazníkovi ve všech fázích platby.

cashmatic selfpay

Rozhraní strojů Cashmatic usnadňuje interakci se zákazníkem a nabízí prodejci optimální a nepřetržitou správu.

PRO ZÁKAZNÍKA

Zákazník je krok za krokem proveden platební operací díky 7 palcovému displeji, výsledkem je jasná a jedoduchá interakce mezi strojem a člověkem, která celý proces urychluje.

PRO PRODEJCE

Prodejce má přístup k rozhraní 2. úrovně, která mu umožňuje spravovat operace stroje a mít všechny operace kdykoli pod kontrolou.

cashmatic - hotovostní platební terminál

Kontaktujte nás

info@cash-matic.cz
CMATIC s.r.o.
Autorizované zastoupení CASHMATIC v ČR
4608601060
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram